دوست مراسم تشییع کت و شلوار استفاده مراسم ها

دوست: مراسم تشییع کت و شلوار استفاده مراسم ها پیراهن مردانه مطمئن شلوار آستین خوردگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تصویر العمل کاپیتان پرسپولیس به استعفای طاهری

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ابراز گفت: همه تلاشم را می‌کنم تا نظر کی‌روش را جلب کنم و حتماً باید بهتر این باشم تا مسافر جام جهانی شوم.

تصویر العمل کاپیتان پرسپولیس به استعفای طاهری

تصویر العمل کاپیتان پرسپولیس به استعفای طاهری

عبارات مهم : زلزله

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ابراز گفت: همه تلاشم را می کنم تا نظر کی روش را جلب کنم و حتماً باید بهتر این باشم تا مسافر جام جهانی شوم.

به گزارش خبرآنلاین؛ حسین ماهینی در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آخرین اوضاع خود گفت: متأسفانه مدتی است که از ناحیه عضله دوقلوی پا مصدوم شده است ام و تلاش می کنم هر چه سریعتر به تمرینات برگشته و بتوانم در بازی های آینده تیمم به میدان بروم.

تصویر العمل کاپیتان پرسپولیس به استعفای طاهری

وی با اشاره به زلزله ای که در کرمانشاه اتفاق افتاده هست، یادآور شد: مورد نیاز می دانم در اینجا با همه خانواده هایی که عزیزان خود را در زلزله کرمانشاه و شهرهای اطراف آن از دست دادند، ابراز همدردی کنم. آنها بدانند که ما هم در این غم بزرگ شریک ارزش هستیم و با اشک شان، اشک می ریزیم. جهت اینکه فقط تسلیت نگفته باشیم با همکاری بازیکنان مبالغی را جمع آوری کرده ایم تا به زلزله زدگان کمک کوچکی کرده باشیم.

کاپیتان دوم پرسپولیس در مورد حضور ورزشکاران در کنار زلزله زدگان تصریح کرد: مردم کرمانشاه متعلق به این مملکت هستند و خانواده های آنها با خانواده خود ما فرقی ندارند. به هرحال همه آدم های معروف چه ورزشکار و چه هنرمند و بازیگر به نوعی واکنش‌ها های ارزش زیر ذره بین است و باید الگوی هواداران خود باشند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ابراز گفت: همه تلاشم را می‌کنم تا نظر کی‌روش را جلب کنم و حتماً باید بهتر این باشم تا مسافر جام جهانی شوم.

وی افزود: خوب است که همه ما در این شرایط به کمک هموطنان خود آمده و هر کس به هر شکلی که می تواند به عزیزان زلزله زده کمک کند. البته باید این کار هر چه سریع تر انجام شود، آیا که هوا در کرمانشاه سرد شده است است و مردم نیاز به کمک دارند. فقط امیدوارم از این بعد منزل هایی که جهت مردم ساخته می شود آن قدر محکم باشد که با یک زلزله ویران نشود و مرد جان خود را از دست ندهند.

ماهینی راجع به عدم دعوتش به اردوی اخیر تیم ملی نیز خاطر نشان کرد: من در اردوهای تیم ملی حداقل یکی در میان حضور داشته ام و در این اردوی آخرم هم که دعوت نشدم تصمیم کی روش بوده که جهت من بسیار قابل احترام هست. همه تلاشم را می کنم تا نظر کی روش را جلب کنم و حتماً باید بهتر از این باشم تا مسافر جام جهانی شوم.

وی در ادامه با اشاره با بازی آینده تیمش با پدیده خراسان تصریح کرد: ما فصل را خوب شروع کردیم و حتی توانستیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برسیم، اگرچه نشانه مان در این مسابقه ها قهرمانی بود که متأسفانه بدشانسی آوردیم. جهت ادامه بازی های لیگ هم نشانه مان این است که روند خوب سال گذشته مان را همچنان ادامه داده و به هدفی که می خواهیم، برسیم.

تصویر العمل کاپیتان پرسپولیس به استعفای طاهری

کاپیتان دوم تیم فوتبال پرسپولیس در آخر راجع به اوضاع مدیریت این کلوب اظهار داشت: در این مورد مسئولان اوج رتبه تصمیم گیرنده هستند. فقط امیدوارم چه طاهری و چه هر فرد دیگری به عنوان مدیرعامل کلوب پرسپولیس گزینش می شود، به سود این کلوب باشد.

واژه های کلیدی: زلزله | فوتبال | خانواده | پرسپولیس | کرمانشاه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz