دوست مراسم تشییع کت و شلوار استفاده مراسم ها

دوست: مراسم تشییع کت و شلوار استفاده مراسم ها پیراهن مردانه مطمئن شلوار آستین خوردگی

گت بلاگز اخبار حوادث درآمد موسسه سهم زن بود، تجاوز به دختران سهم مرد! ، حکم اعدام جهت زن‌وشوهر صاحب موسسه عرفان قلابی

مرد میانسال که با دایر کردن یک مؤسسه عرفان قلابی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و با کمک همسرش، زنان و دختران گرفتار را به خلوتگاه شیطانی کشانده و نقشه‌های سیاهش

حکم اعدام جهت زن وشوهر صاحب موسسه عرفان قلابی/ درآمد موسسه سهم زن بود، تجاوز به دختران سهم مرد!

عبارات مهم : اعدام

مرد میانسال که با دایر کردن یک مؤسسه عرفان قلابی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و با کمک همسرش، زنان و دختران گرفتار را به خلوتگاه شیطانی کشانده و نقشه های سیاهش را اجرا می کرد با حکم دادگاه انقلاب اسلامی، به دارمجازات آویخته شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:این همسران که خود را صاحب کمالات عرفانی و خارق العاده می دانستند زنان و دختران جوان مبتلا به پرسشها معنوی و سایر گرفتاری های خانوادگی را جهت درمان به دفترخود واقع در خیابان گاندی می کشاندند و ضمن دریافت شهریه هنگفت، ابتدا زن فریبکار به عنوان رمال و شکننده طلسم های جادویی، زنان جوان را برهنه می کرد و بعد از خواندن کلماتی نامفهوم و با خوراندن داروهای خواب آور و بیهوشی، طعمه ها را در اختیار شوهر تبهکارش قرار می داد و به آنها تلقین می کرد که این مرحله هم بخشی از مراحل درمان افسردگی وگره گشایی از پرسشها شخصی و خانوادگی آنهاست.

زن شیاد با عارف قلابی (شوهرش) توافق کرده بود که پول ها را جهت خود بردارد و در عوض زنان و دختران را دراختیار همسرش قرار دهد.پرونده این همسران تبهکار به علت حساسیت عنوان ابتدا در دادگاه انقلاب مورد بررسی قرار داده شد و هر دو متهم به اعدام محکوم شدند. این همسران همچنین به اتهام تجاور به عنف در شعبه ششم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز به صورت غیر علنی مورد محاکمه قرار گرفتند و مرد شیطان صفت به اعدام محکوم شد. این حکم چندی قبل به اجرا درآمد و حکم همسرش نیز بعد از تأیید نهایی اجرا می شود.

درآمد موسسه سهم زن بود، تجاوز به دختران سهم مرد! ، حکم اعدام جهت زن‌وشوهر صاحب موسسه عرفان قلابی

واژه های کلیدی: اعدام | ایران | دادگاه | دختران | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz